Hakkımızda

Nova Bilişim olarak Telekomünikasyon sektöründe 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz. Başladığımız günden bugüne kadar sektörde yenilikçi, rekabetçi ve hizmet kalitemizi yükselterek yolumuza devam etmekteyiz.
Yaklaşık 10 yıldır sektörde “mutlu personel, mutlu müşteri” ilkesiyle faaliyet gösteren Nova Bilişim, Novatech ismiyle artık Maltepe’de de hizmet vermeye başladı. Maltepe’nin en merkezi lokasyonlarından birinde yer alan Novatech, Nova Bilişim’in alışılmış modern ve nitelikli hizmet anlayışının yeni adreslerinden biri oldu.
2005 yılında Adsl Çözüm Ortaklığı ile başladığımız bu yolda tüm Türkiye genelinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile internet pazarının büyümesine, rekabetçi ve gelişen bir sektörün oluşmasına katkı sağladık. İnternet pazarındaki en son gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmeleri son kullanıcı ile buluşturmak için 10 yıldır hiç durmadan çalışıyoruz. Bunun içinde 2011 yılından itibaren Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmetini Maltepe, Kartal, Pendik ve Tuzla ilçelerinde ki 100.000 haneye ulaştırdık ve Türkiye genelinde adsl hizmeti sunmaktayız.
Hizmet Sektöründe ki kalitenin müşterilerimize vereceğimiz Doğru Hizmet, Kaliteli İşçilik ve Gerçek Memnuniyet ile sağlanacağını biliyoruz. Bunun içinde tüm ekibimizi bu doğrultuda eğitiyoruz ve bilinçlendiriyoruz.
Nova Bilişim olarak tüm Türkiye’de kurduğumuz Bayi ağımız, güçlü Operasyon ekibimiz, Profesyonel saha satış takımımız ve Çağrı Merkezi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi, en doğru ve en hızlı hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.

Başvuru Formu

Hayatı ışık hızında yaşaman için tek yapman gereken sadece bir dakika sürecek olan Hemen Başvur formunu doldurmak. Hemen Başvur formunu doldurduktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcimiz 0216 211 0 444 nolu numaradan seni arayacak. Hemen başvur ve ışık hızına terfi et!

Adınız (gerekli):

Telefon (gerekli):

Başvuru Konusu(gerekli)

Epostanız:

Şehir (gerekli):

Adres (gerekli):